Aktualności

Beskidzka AP najlepsza w rozgrywkach o Puchar Tymbarku rocznik 2011

Podopieczni trenera Bartosza Wójsa z rocznika 2011/2012 ponownie stają na najwyższym stopniu podium w rozgrywkach o Puchar Tymbarku. 

Zawodnicy BAP, którzy pewnie przebrnęli przez etap gminny 6.11.2018 walczyli na etapie powiatowym o miano najlepszej drużyny, która będzie reprezentować nas na najwyższym etapie w tej kategorii tj. wojewódzkim. 

Relacja z turnieju:

"Plan został wykonany. Wygrywamy wszystkie mecze strzelając 18 bramek nie tracący przy tym ani jednej. Chłopcy prezentowali się solidnie, przeważając w każdym spotkaniu. Pewnie pokonujemy każdego rywala i z dumą patrzymy na rozgrywki wojewódzkiego, w których będziemy walczyć o najwyższe cele." - trener Bartosz Wójs

 

Chłopcy wygrywając wszystkie mecze awansowali do rozgrywek wojewódzkich, w których nie zabraknie ogromnych emocji. Warto dodać, że drugie miejsce zajęła drużyna ze Staszkówki prowadzona przez naszego trenera Michała Bąka. Zawodnikami reprezentującymi Staszkówkę byli chłopcy z Beskidzkiej AP, którym serdeczenie Gratulujemy bardzo dobrego wyniku :)

 

Wyniki spotkań:

Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 0 Aserek Team Gorlice

Beskidzka Akademia Piłkarska 5 - 0 Kryg

Beskidzka Akademia Piłkarska 7 - 0 Bobowa

Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 0 Staszkówka

 

Finały wojewódzkiego odbędą się na wiosnę w Krakowie i to my będziemy mieli zaszczyt reprezentować powiat w tych rozgrywkach !

 

BRAWO BAP!