Aktualności

Beskidzka AP U-8 staje na podium w doborowym towarzystwie!

Drużyna Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej reprezentująca rocznik 2011 (U-8) nie zawodzi na turniejach! Podopieczni trenera Wójsa z Gorlic przywożą mocną 3 lokatę. 

Turniej organizowany przez AserekTeam Gorlice na hali MOSIR był ciekawą opcją do sprawdzenia swoich umiejętności ze względu na poziom drużyn, które zadeklarowały swoje przybycie :)

W grupie przyszło nam się zmierzyć z Dunajcem Nowy Sącz, AserekTeam oraz Stalą Rzeszów gdzie ta ostatnia okazała się najmocniejsza zajmując pierwszą lokatę w grupie. Jednak Beskidziaki po remisie z AserekTeam i zwycięstwie z Dunajcem Nowy Sącz uplasowali się na drugim miejscu co w perspektywie dało nam awans do najlepszej czwórki turnieju i walkę o podium. 

Mecz półfinałowy Beskidzka AP - Termalica Bruk Bet Nieciecza był bardzo wyrówany i zwycięstwo było blisko jednak jak to zwykle w tym wieku bywa o minimalnej przegranej zaważyły błędy indywidualne, stąd ostateczny wynik spotkania 2:1 dla chłopców z Niecieczy.

Tym samym Beskidzka AP swój ostatni mecz w turnieju rozgrywała walcząc o 3 lokatę z Bardomedem Krosno. Mecz również należał do tych ciekawszych a o zwycięstwie zaważyła piękna bramka Wiktora Święsa, który dał naszym wiele radości zdobywając ostatecznie 3 miejsce w turnieju. 

1 miejsce - Termalica Bruk Bet Nieciecza

2 miejsce - Stal Rzeszów

3 miejsce - Beskidzka Akademia Piłkarska

4 miejsce - Bardomed Krosno 

W turnieju brały udział również dwie drużyny AserekTeam oraz Dunajec Nowy Sącz a także Mineralni Krynica Zdrój. 

Dziękujemy licznie zebranym rodzicom naszych małych pociech, którzy dzielnie dopingowali swoich w walce na boisku!!! BRAWO!

Skład: Ptaszkowski, Obrębski, Gryzło, Wójs, Kiljański, Gambal, Święs, Majcher, Kociołek

Trener: Bartosz Wójs

Kierownik: Tomasz Gryzło