Aktualności

BESKIDZKA CUP 2019 ROCZNIK 2007 - "Mineralni najlepsi w regionie"

5 stycznia rozpoczęliśmy cykl Zimowych turniejów organizowanych przez Beskidzką Akademię Piłkarską. 

Turnieje jak co roku odbywają się w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół w Brunarach. Tym razem pierwsze dwa turnieje przeznaczone dla roczników 2007 oraz 2008 były rozgrywane przy udziale najlepszych zespołów z całego regionu o czym świadczył wysoki poziom rozgrywek. 

Pierwszy turniej rozpoczęliśmy od rocznika 2007, gdzie walka o faze finałową trwała do samego końca. Udział w zawodach przypadł 10 drużynom, które zostawiły na boisku mnóstwo serca i radości :) 

 

Pierwsze miejsce w turnieju przypadło zawodnikom z Krynicy Zdrój a dokładnie MINERALNYM KRYNICA za co należą się tej drużynie ogromne brawa! 

Puchary za drugie i trzecie miejsce pojechały natomiast do Nowego Sącza gdzie odpowiednio DUNAJEC (2 miejsce) i SANDECJA (3 miejsce) uplasowały się na podium.

Pechowe 4 miejsce przypadło drużynie BESKIDZKIEJ AP, której zawodnicy po wygraniu wszystkich meczy w swojej grupie musieli opuścić rozgrywki finałowe, ze względu na uczestnictwo w kolejnym turnieju o Puchar Prezesa PZPN na szczeblu powiatowym, który mimo kilku meczów w nogach zdołali wygrać :) Niestety druga drużyna Beskidzkiej AP nie podołała w starciu z Dunajcem i Sandecją w finale stąd ostatecznie 4 pozycja.

W turnieju brało udział 10 drużyn, którym bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok :) 

1. Mineralni Krynica

2. Dunajec Nowy Sącz

3. Sandecja Nowy Sącz

4 Beskidzka AP

wystąpili też:

Sokoliki Stary Sącz, Glinik Gorlice, Akademia Kolejarz, Akademia Talent, UKS 3 Staszkówka Jelna, Beskidzka AP 2

Nagrody indywidualne dla najbardziej wyróżniających się zawodników turnieju przypadły:

MVP - Mikołaj Pyrcioch - Sandecja Nowy Sącz

Najlepszy strzelec - Jakub Czajka - Mineralni Krynica

Najlepszy bramkarz - Jakub Bednarek - Dunajec Nowy Sącz

 

Ogromne podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie posiłków dla dzieciaków, trenerów rodziców oraz sędziów - w szczególności Pani Znamirowska, Masztafiak i Stachura !

 

Dziękujemy :)