Aktualności

BESKIDZKA CUP 2019 ROCZNIK 2011 - "Sandecja walczy do końca"

Cykl Zimowych turniejów w hali widowisko sportowej Brunary dobiegł końca, a zwieńczeniem były olbrzymie emocje w roczniku 2011 !!!

 

Największa ilośc bramek (98 zdobytych goli) to efekt wielu akcji ofensywnych i otwartej gry wszystkich 10 drużyn, które spotkały się w niedziele południe, aby rywalizować o miano najlepszej drużyny BESKIDZKA CUP 2019 !!! 

Finał to wielkie emocje i zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz pod wodzą Bartosza Kozaka nad Progressem Andrychów pod przewodnictwem Rafała Ruska. Mecz o tyle ciekawy, iż te dwie ekipy spotkały się ze sobą w grupie i wtedy lepsi okazali się zawodnicy z Andrychowa - jednak futbol bywa przerwotny i tak było i tym razem :) 

W spotkaniu o 3 miejsce triumf nad AserkiemTeam odniosła Beskidzka Akademia Piłkarska. Podopieczni trenera Bartosza Wójsa zdobyli również najwięcej bramek w całym turnieju, jednak ulegając Sandecji Nowy Sącz w półfinale mogli zadowolić się tylko 3 miejscem :)

 

W turnieju wystąpiły również: Dunajec Nowy Sącz 1, Mineralni Krynica, MOSIR Dukla, Akademia Kolejarz, Dunajec Nowy Sącz 2, Beskidzka AP 2.

 

Nagrody indywidualne dla najbardziej wyróżniających się zawodników:

MVP - Franciszek Beer - Pogress Andrychów

Najlepszy strzelec - Wiktor Święs - Beskidzka AP

Najlepszy bramkarz - Karol Poręba - Sandecja Nowy Sącz

 

Ogromne podziękowania za poczęstunek, nadzorowanie stołówki oraz wydawanie ciepłych posiłków należą się Pani Połeć, Znamirowskiej, Semli, Święs

 

Opiekę medyczną na wszystkich turniejach BESKIDZKA CUP 2019 sprawowała Magdalena Znamirowska!