👏👏👏Podopieczni trenera Konrada Szurka wyjechali do Krosna, aby rywalizować z 15 drużynami na PROFBUD ARENIE. Turniej podzielony był na dwa etapy (grupowy i finałowy) dzięki czemu nasi chłopcy mogli zagrać dużą liczbę spotkań.

Pierwszy etap mimo, iż rozpoczęliśmy niezbyt dobrze zakończył się dla nas odpowiednio, wypełniając tym samym plan minimum. Awans do grupy mistrzowskiej 👏🏆

Finałowe mecze były bardzo wyrównane, jednak szczęście tym razem stało po stronie rywali. Mimo to zbieramy cenne doświadczenie, które niewątpliwe wykorzystamy w nadchodzących turniejach i meczach ligowych.

Trener Konrad Szurek: „Plan minimum został wykonany, awans do pierwszej piątki turnieju ucieszył mnie jako szkoleniowca ze względu na kolejne 4 pojedynki na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście mogliśmy wyciągnąć z tego turnieju znacznie więcej, gdyż wszystkie mecze były bardzo wyrównane, a o końcowym wyniku decydowały detale okraszone szczęściem, ale taka jest piłka zwłaszcza dziecięca, w której każdy mecz wygląda inaczej a zawodnicy nawet podczas jednego turnieju prezentują sinusoidalną formę. Zdecydowanie zabrakło nam naszego kapitana, którego serdecznie pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. W kontekście gry, na pochwałę zasługują rozwiązania, w których realizowaliśmy dokładnie fundamenty w ataku i obronie.”

Dziękujemy serdecznie kierowniczkom grupy Pani Dorocie oraz Pani Ewelinie, które wspaniale zaopiekowały się naszymi pociechami, organizując im ciepłą herbatkę oraz prowiant energetyczny. 👏👏👏

Klasyfikacja końcowa:

1. Stal Rzeszów

2. Beniaminek Krosno Girls

3. Dunajec Nowy Sącz

4. Wilczki Lesko

5. BESKIDZKA AP

6. Orzełek Przeworsk

7. Iglopol Dębica

8. Orzełki Brzozów

9. Dunajec Nowy Sącz II

10. Stal Rzeszów II

11. MOSIR Dukla

12. Orzełki Brzozów II

13. Niedźwiadki Lubatowa

14. Stal Gorzyce

15. SP Zbydniów

Partner techniczny: Kraksport

https://www.facebook.com/BeskidzkaAkademiaPilkarska/posts/1773725146124826

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.