Nie lada emocje towarzyszyły zawodnikom oraz trenerom podczas drugiej kolejki ligi regionalnej.

Podopieczni Trenera Konrad Porębski podejmowali u siebie zespół LKS Mordarka⚽👏Mimo niekorzystnego wyniku do przerwy (0:2) zespół Beskidzka Akademia Piłkarska pokazuje charakter i ostatecznie wygrywa to spotkanie 3️⃣:2️⃣⚽😍💚

🗣 Trener Porębski: „Wygrywamy bardzo ważne spotkanie, pierwsza połowa to była jedna z naszych najgorszych połów. W tym fragmencie spotkania nie potrafiliśmy wymienić 3 dokładnych podań. Kluczem do naszej przemiany była przerwa, otwarcie porozmawialiśmy, wyciągnęliśmy wnioski, a druga połowa to już całkowicie inna gra. Zmiana o 180 stopni i to my dyktowaliśmy tempo, byliśmy w tym fragmencie meczu szybsi i podejmowaliśmy lepsze decyzje co udokumentowaliśmy 3 bramkami. Takie mecze kiedy nic nie wychodzi również się zdarzają, jestem pełen podziwu, że jako zespół potrafiliśmy z tego wyjść w taki sposób. To jest ten moment kiedy widać, że to jest drużyna, a nie tylko grupa zdolnych zawodników”

Serdecznie dziękujemy zespołowi LKS Mordarka za walkę sportową na wysokim poziomie 💪👏

Beskidzka APBiros, Michalak, Rewak, Znamirowski, Matuszyk, Maczuga, Kogut, Kita, Gambal, Jarosz, Broda, Regiec, Wojtas, Pasoń, Stach, Hotloś, Gruszczyński.