Beskidzka AP 7️⃣6️⃣ Helena Nowy Sącz. Zadowalający występ naszych Beskidziaków przyniósł zwycięstwo ze starszym rywalem z Nowego Sącza. Fizycznie widać było 1-2 lata różnicy, jednak technicznie nasi chłopcy radzili sobie na tyle dobrze, że ostatecznie wywalczyli komplet punktów 💪⚽😀

Pierwsza połowa to szansa dla kadry 2011, która wygrała 4-2. Druga połowa pojedynku to kadra 2012, która początkowo zaczęła bardzo dobrze jednak z biegiem czasu zdolności motoryczne starszych o dwa lata zawodników brały górę. Mimo to udało się wywalczyć upragnione zwycięstwo 👏👏Następnie co bardzo ważne odbył się sparing grupy 2011/2012 B Grybów z rocznikiem 2010 oraz 2012 z oddziału Cieniawa. Mnóstwo akcji zakonczonych bramkami i świetna rywalizacja, elektryzowała rodziców do samego końca 💪👌 dziękujemy ♥️

Partner techniczny: Kraksport