Awanse we wszystkich kategoriach wiekowych!

🔥 Awanse we wszystkich kategoriach wiekowych Beskidziaków i drużyn partnerskich

Pod koniec roku 2021 odbyły się Halowe Mistrzostwa Podokręgu Gorlice, w których uczestniczyły wszystkie zespoły piłkarskie z powiatu gorlickiego. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, gdyż we wszystkich kategoriach wiekowych uzyskaliśmy awans na szczebel rejonowy 🔝⚽️

Kategoria Junior Starszy: I miejsce: LKS UŚCIE GORLICKIE – partner Beskidzkiej AP, który korzysta z umiejętności naszych absolwentów Królem strzelców został: Krystian Drozd ⚽️

Kategoria Junior Młodszy: II miejsce: KS ROPA – partner Beskidzkiej AP, który korzysta z umiejętności naszych absolwentów ⚽️

Kategoria Trampkarz: I miejsce: BESKIDZKA AP PRO – podopieczni trenera Konrada Porębskiego zwyciężają wszystkie mecze strzelając 25 bramek a tracąc tylko 2. Król strzelców: Piotr Wojtas Najlepszy bramkarz: Borys Michalak

Tym razem o komentarz do tego wydarzenia poprosiliśmy zawodnika zwycięskiej drużyny, pełniącego w tym dniu obowiązki kapitana Fabiana Pasonia: „Przede wszystkim należą się gratulacje za wygranie turnieju dla całej drużyny. Mieliśmy lepsze i gorsze mecze, ale mimo wszystko wygraliśmy każdy mecz w dobrym stylu przeważając na parkiecie. Cieszą również nagrody indywidualne zawodników z naszej drużyny dla najlepszego strzelca i bramkarza. Biorąc pod uwagę, że ostatni raz na hali trenowaliśmy ponad rok temu jest to duży sukces”. 👏🔝⚽️

Kategoria Młodzik: II miejsce: BESKIDZKA AP PRO – podopieczni trenera Szymona Pogwizda bardzo dobrze pokazują się w turnieju, gdzie w większości nasza drużyna korzysta z usług o rok młodszych zawodników. Król strzelców: Jakub Matuszyk⚽️

Kategoria Orlik: II miejsce: BESKIDZKA AP PRO – podopieczni trenera Konrada Szurka rozegrali dobre zawody, tracąc tylko jedną bramkę w całym turnieju, która przesądziła o końcowym rezultacie. W turnieju brało udział 13 drużyn.

Drużyna z oddziału Brunary, również walczyła bardzo dzielnie i wytrwale, dzięki czemu zebrała kolejne cenne doświadczenie.

Sponsor główny: Darbud Dariusz Stach

Partner techniczny Kraksport

https://www.facebook.com/BeskidzkaAkademiaPilkarska/posts/2012750458888959

Dodaj komentarz