Podsumowanie rundy jesiennej U-15, U-13, U-11.

Podsumowanie rundy jesiennej w naszych grupach U-15,
U-13 oraz U-11, które dzielnie walczyły broniąc honoru Beskidzkiej 💚

I Okręgowa Liga Trampkarzy – podopieczni Trenerów Konrada Szurka i Konrada Porębskiego do ostatniego meczu walczyli o Mistrzostwo – jednak tym razem musieliśmy uznać wyższość naszego lokalnego rywala Sandecji Nowy Sącz, która bez straty punktu wywalczyła pierwsze miejsce w lidze – Gratulujemy i Życzymy godnego reprezentowania naszej regionalnej piłki w barażach o grę w Lidze Małopolskiej.

II Liga Młodzików – tutaj również losy pierwszego miejsca ważyły się do samego końca. W meczu o Mistrzostwo podejmowaliśmy u siebie w Uściu Gorlickim drużynę Glinika Gorlice, która zwyciężyła 1:2 i tym samym zapewniła sobie Mistrzostwo Ligi – Gratulujemy !

II Liga Orlików – tutaj bezkonkurencyjni okazali się nasi młodsi zawodnicy, którzy ograli wszystkich rywali plasując się na pierwszym miejscu w lidze – Gratulujemy zawodnikom i trenerom Adamowi Haluchowi oraz Szymonowi Pogwizdowi za kolejny już sukces z naszą utalentowaną młodzieżą

Podsumowując łącznie strzelamy -160 bramek a tracimy tylko 25 🔥🔥🔥 Jest to dobre zakończenie przed okresem przygotowawczym do rundy wiosennej, na którą wszyscy czekamy z jeszcze większym apetytem !

DO BOJU BESKIDZKA !!!

DRUŻYNY ODDZIAŁOWE:

Tutaj również nasi podopieczni spisali się na medal i to dosłownie 💚🥇
Podopieczni trenera Adama Skalskiego z BAP Uście Gorlickie zajęli 2 miejsce w kategorii Orlik a także 4 miejsce w kategorii Młodzik co zdecydowanie można uznać za udaną rundę !

Natomiast podopieczni trenera Adama Ochwata dzielnie walczyli w lidze Orlika i również uplasowali się na 2 miejscu w swoim regionie !

Brawa dla wszystkich zawodników Beskidzkiej AP, którzy wykorzystali te miesiące na aktywnośći fizycznej i rozwoju indywidualnym !

Podsumowanie rundy jesiennej w naszych grupach U-15, U-13 oraz U-11, które dzielnie walczyły broniąc honoru Beskidzkiej…

Opublikowany przez Beskidzka Akademia Piłkarska Poniedziałek, 28 października 2019

Dodaj komentarz