Wspaniała przygoda na Eliminacjach do turnieju SOKOLIK CUP

💥Podopieczni trenera Konrada Szurka mieli możliwość rywalizowania na bardzo wysokim poziomie z ekipami w kategorii U-9 z całej Polski ❗️❗️❗️Było wiele chwil radości, ale także i smutku. Najważniejsze jednak jest to, że ten piękny weekend nasi młodzi wychowankowie spędzili z piłką przy nodze ⚽️Możliwość gry z zespołami, które znajdują się w innych zakątkach polski to wspaniała przygoda dla naszych zawodników 🤩a to dopiero początek …. 🥰Cieszy fakt, iż w tych dwóch dniach i wielu minutach na boisku nasi chłopcy stworzyli mnóstwo ciekawych sytuacji, których finalizacja sama składała ręce do oklasków. Pojawiło się też wiele elementów do poprawy co znacznie ułatwi nasz proces rozwoju w najbliższych tygodniach 🙂 DZIAŁAMY ❗️❗️❗️Partner techniczny: Kraksport

Kilka zdjęć z występu naszych zawodników z rocznika 2011 na turnieju eliminacyjnym do SOKOLIK CUP 💥Bardzo fajna…

Opublikowany przez Beskidzka Akademia Piłkarska Środa, 16 września 2020

Dodaj komentarz