Czas na podsumowania – Orliki (koniec sezonu 2020/21)

🏖️Zacznijmy od najmłodszych Beskidziaków, którzy reprezentowali nas w rozgrywkach ligowych 🤸⚽

I Okręgowa Liga Orlików to bardzo ciekawe doświadczenie, gdyż do rywalizacji przystąpili zawodnicy nawet o 2 lata młodsi od swoich rywali. Większość drużyn to ekipy z okolic Nowego Sącza, które posiadają ugruntowaną markę na regionalnym rynku piłkarskim 👏👏W 7 spotkaniach trzy krotnie cieszyliśmy się ze zwycięstwa a czterokrotnie zaznajemy gorycz porażki 💪 mimo to cel został osiągnięty – sprawdzając swoje siły że starszymi rywalami jesteśmy pełni optymizmu przed nadchodzącym sezonem, w którym skład naszej drużyny nie ulegnie zmianie😍🌞Podsumowanie trenera Szurka:

“Występ w I Okręgowej Lidze Orlika był w tej rundzie odbierany jako dodatek oraz swego rodzaju eksperyment, który powiódł się i na szczęście nic nie wybuchło 🤩.Grupa PRO 2011/2012 w swoich spotkaniach prowadziła grę stwarzając sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich, które niejednokrotnie znajdywały drogę do bramki rywala. Otwarta gra, która była świadomym zabiegiem przynosila również wiele straconych bramek poprzez błędne ustawienie lub po prostu braki motoryczne spowodowane wiekiem tj. Szybkość i siła przeciwnika. Jednak tak chcemy grać i tak uczymy grać naszych zawodników, którzy z dnia na dzień łapią coraz większą świadomość. Warto podkreślić, że grupa PRO 2011/2012 rozegrała 3 z 7 meczy przez wzgląd na wyjazdy turniejowe uzyskując dwa zwycięstwa i jeden remis “.

Przez wzgląd na częstotliwość rozgrywanych meczy oraz wyjazdy na turnieje rocznika 2011/2012 w 4 meczach udział wzięli zawodnicy z oddziału Cieniawa, którzy pod batutą trenera Wójsa dzielnie rywalizowali w swoich pierwszych meczach ligowych jednak ostatecznie nie udało się im zebrać zdobyczy punktowej. ⚽⚽⚽

Partner techniczny: Kraksport

https://www.facebook.com/BeskidzkaAkademiaPilkarska/posts/1884264735070866

Dodaj komentarz