Podsumowanie sezonu 2020/21 – Młodzik

Podsumowanie I Okręgowej Ligi Młodzika ⚽

Adam Haluch (trener Beskidzka AP U-13 MŁODZIK PRO ): „Dziękuję drużynie za ten sezon , który nie był łatwy. Za nami runda, która obfitowała w wiele emocji . Z punktu widzenia rozwoju naszych zawodników jest to bardzo cenne i owocne doświadczenie. Z perspektywy całego sezonu jest to dla nas nagroda za pracę na treningach i umiejętność przełożenia jej na postawę w meczach ligowych. Cieszy fakt z większej świadomości zawodników dotyczącej pracy którą wykonują na treningach. Ważne, że drużyna zrobiła duży krok w przodu indywidualnie i zespołowo. Co zapamiętamy po tym sezonie? Z całą pewnością bardzo dobrą i ambitną grę zespołową. Emocjonujące mecze, walkę i zaangażowanie piłkarzy. Na pewno w sercach jest trochę żalu, że nie udało się wygrać ligi, ale drużyna wykonała bardzo duży progres. Bardzo istotnym aspektem jest fakt uczestnictwa w rozgrywkach zawodników urodzonych w 2010 roku. Jestem pewien, że dzięki zebranemu doświadczeniu oraz w połączeniu z indywidualnymi umiejętnościami będą mogli w nowym sezonie walczyć o jak najwyższe cele.”

💥

Runda jesienna to możliwość gry dla roczników 2009/2010 – startujemy w I Okręgowej Lidze Młodzików z celem awansu i kompleksowego rozwoju.

Nasza Akademia z roku na rok dostarcza zawodników do uznanych klubów z całej Polski. Niewątpliwe dajemy szansę na prawidłowy rozwój dzięki czemu przyciągamy do siebie wspaniałe regionalne jednostki 🤩

Partner techniczny: Kraksport

https://www.facebook.com/BeskidzkaAkademiaPilkarska/posts/1893770317453641

Dodaj komentarz