BESKIDZKA AP Z NOWYM SPONSOREM GŁÓWNYM

💥Prężnie rozwijająca się firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży budowlanej otrzymuje miano GŁÓWNEGO SPONSORA w Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej 🥳

Jest to poważny krok do konkretnego rozwoju naszej Akademii 💚 wypowiedź Prezesa Beskidzkiej AP: „Trafiliśmy na poważnego partnera, który swoim doświadczeniem a także solidnością oraz rzetelnością idealnie łączy się z naszym etosem. Prezes firmy DARBUD – Pan Dariusz Stach to osoba, której warto zaufać. Swoim działaniem i zaangażowaniem w rozwój firmy imponuje nie tylko nam. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że współpraca z tak uznaną firmą w naszym regionie rozpocznie się w styczniu 2022 roku. Mamy nadzieję, że obie strony wyciągną z tego partnerstwa same pozytywy.”

Oferta firmy, która w 2020 roku uzyskała status RZETELNEJ jest ciekawie rozbudowana, oto ona: 🔝 Doradztwo techniczne przy wyborze materiałów,🔝 Budowa domów jednorodzinnych, wielorodzinnych od fundamentów pod klucz,🔝 Wykopy, plantowanie, drogi techniczne budowy,🔝 Renowacje elewacji,🔝 Mycie dachów, elewacji,🔝 Sprzedaż i zarządzanie nieruchomościami,🔝 Kosztorysy w oparciu na program Norma Pro oraz SecoCembud,🔝 Remonty,🔝 Montaż ścian i sufitów GK. Firma DARBUD działa na rynku od ponad dekady świadcząc najwyższej jakości usługi. Darbud nie jest międzynarodowym gigantem, ale rzetelną, rodzinną firmą, której przewagą jest możliwość elastycznego dostosowania się nawet do bardzo wymagających klientów. Rzetelna praca oraz wieloletnie doświadczenie to połączenie tradycji z nowoczesnością, dlatego wzbudza zaufanie wśród wszystkich kontrahentów. Priorytetem w naszej firmie jest solidność wykonywanych prac i uczciwość.

Zapraszamy do kontaktu z naszym nowym Sponsorem Głównym:💻

strona www: https://www.darbud.biz.pl/📧

poczta email: dariusz.stach@darbud.biz.pl

☎️telefon: (+48) 509 893 438💚 Pasja to nasz wspólny motor napędowy do ciągłego rozwoju 💚

WITAMY NA POKŁADZIE

SPONSOR GŁÓWNY: Darbud Dariusz Stach

https://www.facebook.com/BeskidzkaAkademiaPilkarska/posts/2002908289873176

Dodaj komentarz