„No a Ty zło dobrem zwyciężaj…”

💚 💚Nasza piłkarska rodzina Beskidziaków spełnia marzenia dzieciaków z Ukrainy 🇺🇦🇵🇱 Część kwoty, którą udało nam się zebrać podczas maratonu piłkarskiego pod nazwą ” BESKIDZIAKI DLA UKRAINY” przeznaczamy na szczytny cel: 🤝 Przy współpracy z głównym organizatorem Tomaszem Popielą jednego z największych turniejów w tej części Europy.

Turniej Turniej Sokolika, Sokolik Cup, Poland. U10.. uznaliśmy, że pomoc w sfinansowaniu „turnieju marzeń” będzie czymś bardzo ważnym dla młodych niespełna 10 letnich zawodników, którzy od wielu dni żyją w strachu i przerażeniu.

Drużyna Bukowyna Czerniowce znajduje się w mieście Czernichów niedaleko granicy z Rumunią i Mołdawią około 600 km od Starego Sącza. Przyjdzie im rywalizować z min. FC PORTO, SPARTA PRAGA, DEPORTIVO LA CORUNA, RB LIPSK, SPORTING LIZBONA, RAPID WIDEŃ i wiele wiele innych uznanych marek w Polsce oraz całej Europie🔝🎙

Kilka słów od Konrada Szurka, Prezesa Beskidzkiej AP:🎙„Cieszę się, że otaczają mnie ludzie, od których bije dobroć. Rodzice oraz beskidziaki są niesamowici. Wspólnie postanowiliśmy obrać inny kierunek pomocy, który dzięki wspaniałym ludziom ma sens. Chciałem podziękować Tomkowi Popieli za ogromny wysiłek w sprowadzeniu do Polski zawodników Bukowyna. Naszemu sponsorowi Dariusz Stach za dobre rady i wsparcie słowem i czynem. Rodzicom naszych wspaniałych beskidziaków, którzy stale zarażają mnie pozytywną energią dodając sił do działania. Ten kilkudniowy festiwal piłkarski z pewnością wleje w serca młodych ukraińskich adeptów piłkarskich radość, która w ich dzisiejszym środowisku jest „towarem deficytowym”. Ta inicjatywa pokazuje, że sport to nie tylko aktywność ruchowa – to także aktywność duchowa, której Beskidzka Akademia Piłkarska staje się przykładem. Pragnę podkreślić, że w życiu codziennym moją siłą są ludzie znajdujący się dookoła mnie.”

BESKIDZKA AP = RODZINA 💚💚💚

Sponsor główny: Darbud Dariusz Stach

https://www.facebook.com/BeskidzkaAkademiaPilkarska/posts/652881759348871

Dodaj komentarz