🟢 🟢

Jeden z największych turniejów dla dzieciaków z rocznika 2012 w Polsce. Wśród 36 ekip z całego kraju oraz okolicznych państw znalazła się drużyna BESKIDZKIEJ AP 🏆, która trafiła do bardzo wymagającej grupy. Pierwszy dzień na pięknych obiektach GKS Zio-Max Nowiny koło Kielc to pojedynki z najlepszymi Akademiami w Polsce:

👉Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin

👉Barça Academy

👉Akademia RKS Radomiak Radom

👉Akademia Piłkarska DAP Kielce

👉Beniaminek Profbud Krosno

Jednak Beskidziaki z rocznika 2012 to ekipa, która potrafi rywalizować na najwyższym poziomie. 🔝

Pierwszy mecz turnieju 👇

BESKIDZKA AP 3️⃣0️⃣ POGOŃ SZCZECIN

Wspaniałe widowisko, które wprawiło trenera Konrada Szurka w ogromny zachwyt. Jednak Beskidziaki nie odpuszczają, a kolejny mecz to pojedynek z Ekstraklasowym przeciwnikiem z Radomia.

BESKIDZKA AP 2️⃣1️⃣ RADOMIAK RADOM

Kolejny świetny mecz, w którym Beskidziaki reprezentujący Miasto Grybów, Gminę Grybów oraz Gminę Ropa wygrywają z drużynami reprezentującymi największe miasta w Polsce.

📲Portal Informacyjny Grybow24.plGmina RopaGrybów gmina

Kolejne spotkania to pojedynek z DAP Kielce, który kończy się remisem 1️⃣1️⃣. Jak się później okazuje tej jednej bramki zabrakło nam, aby dostać się do pierwszej dwunastki turnieju, czyli absolutnego TOPu w Polsce. 😎

Końcowe spotkania to przegrana z Beniaminkiem – jak się później okazało triumfatorem całego turnieju. 👏

🔥 Wydarzenie roku, na które każdy Beskidziak czekał najbardziej to pojedynek ze szkółką piłkarską Barça Academy, czyli jedynym oddziałem w Polsce który szkoli dzieciaki pod egidą FC Barcelona w jednej z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie La Masia.

Mimo, iż pojedynek zakończył się porażką 1-5 to chłopcy walczyli jak równy z równym a o końcowym wyniku spotkania zadecydowała ogromna pewność siebie u zawodników Barcelony. 💪

Drugi dzień to LIGA EUROPY 🏆 i pomimo walki o miejsca 18-24 rywale z najwyższej półki 😎

Godnym podkreślenia był pojedynek z Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie, która swoją piłkarską jakością zachwyca nie tylko w Polsce, ale całej Europie.

Wynik końcowy:

BESKIDZKA AP 3️⃣2️⃣ Zagłębie Lubin 🤯🤯

Zmierzyliśmy się również z:

👉Górnik Łęczna

👉 Agape Białołęka

👉Aserekteam

👉Galacticos Ostrowiec

📑 Kilka słów od trenera Konrada Szurka:

„Jestem dumny z moich chłopaków. Samo pojawienie się na takim turnieju wzbudza szacunek. Podjęcie rywalizacji na tak wysokim poziomie utwierdza mnie w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Trzuskawica Cup to kolejny przystanek na naszej drodze. Już przygotowujemy się do 5 dużych turniejów wychodząc z założenia, że tylko poprzez rywalizację z najlepszymi jesteśmy w stanie się rozwijać a co najważniejsze dążyć do spełniania marzeń naszych Beskidziaków.”

Podziękowania dla zawodników:

👕Grybel Jakub

👕Główczyk Bartek

👕Gryzło Mikołaj

👕Gubała Jakub

👕Górski Grzegorz

👕Golonka Dawid

👕Gawroński Maciej

👕Skowron Jan

👕Frączek Hubert

👕Semczyszak Jan

Wspaniała grupa zawodników i rodziców w drodze na szczyt 💚

#Beskidzka#Akademia#Piłkarska#BeskidzkaAkademiaPiłkarska#BAP#Ropa#TrzuskawicaCup#Turniej#BAPPRO2012

#BAP22i23⚫️🟢

SPONSOR GŁÓWNY:

👉Darbud Dariusz Stach👈

PARTNER:

👕Cutline Wear Factory👕

OBSŁUGA INFORMATYCZNA:

📲Protrainup📲

https://www.facebook.com/BeskidzkaAkademiaPilkarska/posts/pfbid027KeM8uRFAXjt11WV7wezwQ4t9KMWoLbjVJdPYC6Cq7S7z8xornvzq3bdDHFH7wFql

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.